Konkurs matematyczny


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY
POD HONOROWYM PATRONATEM
BURMISTRZA GMINY I MIASTA
W SOKOŁOWIE MŁP.


szkoła

Organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Mały Pitagoras” dla uczniów klas III szkół podstawowych jest Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce

Osoba koordynująca:
mgr Adriana Zagaja–Baniak – nauczycielka ZS Nr 1 w Nienadówce


Regulamin konkursu dla klas III

Karta zgłoszenia

linia

Organizatorem Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Mały Pitagoras” dla uczniów klas VI szkół podstawowych jest Zespół Szkół Nr 1 w Nienadówce

Osoba koordynująca:
Joanna Szwaja – nauczycielka ZS Nr 1 w Nienadówce
linia
Karty zadań z poprzednich edycji
linia
Rozstrzygnięcie Międzygminnego konkursu matematycznego „Mały Pitagoras”

W dniu 30 kwietnia 2014 r. w naszej szkole odbył się Międzygminny Konkurs Matematyczny „Mały Pitagoras" pod Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta w Sokołowie Małopolskim pana Andrzeja Ożoga dla uczniów klas III szkoły podstawowej oraz klasy VI. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem .
Wzięło w nim udział łącznie 70 uczniów. Gościliśmy między innymi szkoły: Zespół Szkół Nr 2 w Nienadówce, Szkołę Podstawową w Kamieniu Prusinie, Zespół Szkół w Kamieniu, Zespół Szkół w Wysokiej Głogowskiej, Zespół Szkół w Trzebosi, Szkołę Podstawową Nr 2 w Trzebosi, Zespół Szkół Nr 1 w Stobiernej, Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim, Szkołę Podstawową w Górnie, Zespół Szkół w Górnie, Zespół Szkół w Jasionce, Zespół Szkół w Pogwizdowie, Zespół Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej, Zespół Szkół w Trzebusce, Zespół Szkół w Łowisku.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja składająca się z nauczycieli ze szkół, których uczniowie uczestniczyli w konkursie.
W czasie gdy uczniowie mierzyli się z zadaniami, ich opiekunowie odpoczywali na szkolnej stołówce, gdzie czekał przygotowany specjalnie na tę okazję obiad i słodki poczęstunek. Dzięki hojności sponsorów poczęstunek został przygotowany również dla najważniejszych gości tego dnia- dla uczestników konkursu.
Kilka dni po konkursie Jury zebrało się w celu sprawdzenia prac. Byli to nauczyciele z sąsiednich szkół: p. Bronisława Czubat – nauczycielka Zespołu Szkół w Kamieniu, p. Stanisław Kyc – nauczyciel Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej, p. Bożena Mrożkiewicz - nauczycielka Zespołu Szkół w Trzebosi oraz p. Joanna Szwaja i Adriana Zagaja-Baniak – nauczycielki i organizatorki konkursu.
Wyniki zostały ogłoszone w naszej szkole 13 czerwca.
W kategorii klas III- I miejsce i tytuł Pitagorasa zdobyła Maja Czyżewska- uczennica Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej, II m. zdobył Bartosz Nowak – uczeń Zespołu Szkół Nr 2 w Nienadówce, III m zdobyli Kinga Cisek –uczennica Zespołu Szkół w Trzebosi oraz Michał Chorzępa –uczeń Zespołu Szkół Nr 1 w Nienadówce. Uczniowie wyróżnieni: Cisek Joanna – uczennica Zespołu Szkół w Górnie, Miłosz Chorzępa -uczeń Zespołu Szkół Nr 1 w Nienadówce, Agnieszka Kwolek- Zespół Szkół w Sokołowie Młp, Piotr Jaskuła – uczeń Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej oraz Emilia Popek – Zespół Szkół Nr 1 w Trzebosi.
W kategorii kl. VI, I miejsce zdobył Paweł Kwolek – uczeń Zespołu Szkół w Sokołowie Młp, II m. Wąsik Patrycja – uczennica Zespołu Szkół w Wólce Niedźwiedzkiej, III m. Kiełb Jakub – uczeń Zespołu Szkół w Górnie, Aleksandra Boguń- uczennica Zespołu Szkół w Łowisku, Mazgaj Kinga – uczennica Zespołu Szkół w Stobiernej oraz Bzdek Rafał- uczeń Zespołu Szkół w Sokołowie Młp. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Rembisz Izabela – uczennica Zespołu Szkół w Sokołowie Młp., Surdyka Paweł – uczeń Zespołu Szkół w Górnie, Baran Izabela uczennica Zespołu Szkół w Łowisku, Krzyśko Kamil – uczeń Zespołu Szkół – Nr 1 w Nienadówce, Czubat Piotr- uczeń Zespołu Szkół w Kamieniu.
Za zajęcie I m. uczniowie otrzymali tablety firmy Pentagram, II m. – głośniki CREATIVE (3), III m. – duże bezprzewodowe słuchawki. Osoby wyróżnione otrzymały bezprzewodową laserową myszkę. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz kilka drobiazgów.
Sponsorami nagród byli: Burmistrz Gminy i Miasta w Sokołowie Młp. Andrzej Ożóg, Firma „Styrobud” w Trzebosi, Firma „Albatros” w Trzebusce „BETMAR” w Górnie, Zajazd „Sokół” w Nienadówce, Dom Weselny „Róża” w Sokołowie Młp., „PIRJOL” – Piotr Kozioł w Trzebusce, MDACH – Marut w Sokołowie Młp., Zakład Mięsny „Małopolska” w Sokołowie Młp., STIHL PPHU „HEDEL” w Sokołowie Młp., Zakład Cukierniczy „Anna” w Stobiernej, Pizzeria „Italiana” w Trzebusce, Drukarnia „Druqart” w Trzebosi, Sklep „Orzech” w Sokołowie Młp. Firma Mini Market „Patro” w Sokołowiei Młp., „Albatros” w Trzebusce, „CarsPol”, „TTBRUK” –Zakład Betoniarski w Górnie, Księgarnia „Papirus” w Sokołowie Młp., Kwiaciarnia „Anna” w Nienadówce, „SABINPOL”- meble w Nienadówce. w Sokołowie Młp.
Mamy nadzieję, że w kolejnych edycjach konkurs poszerzy swoje grono uczestników i będzie cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem.
Dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali uczniów, natomiast uczniom życzymy dalszych sukcesów.


szkola z klasa

slady przeszlosci

efs

kapital ludzki

mlody obywatel